ВЕБІНАР - СУЧАСНИЙ ЗАСІБ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

Завершили підвищення кваліфікації з проблем застосування мультимедійних засобів навчання та проведення комп’ютеризованого тестування 15 наших колег з різних ВНЗ України; вони отримали приємні години інтерактивного спілкування; новий досвід, корисні відомості; офіційно затверджені довідки та сертифікати.

 

Все це відбулося завдяки дистанційним технологіям навчання – вебінарам, проведених викладачами кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету.

Проаналізувавши наш досвід використання вебінарів (протягом 2014 року нами проведено п’ять вебінарів з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на теми «Мультимедійні засоби навчання», «Комп’ютерні технології в тестуванні» (рис. 1), «Використання хмарних технологій у дистанційній освіті» та п’ять тематичних вебінарів з дисципліни «Комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці»), ми дійшли висновку: найбільш дієвим і корисним він виявився в самостійній роботі студентів та викладачів.

Рис. 1. Трансляція вебінару «Комп’ютерні технології в тестуванні»

Наступна серія вебінарів готується для підтримки дистанційного навчання студентів та підвищення кваліфікації викладачів з цієї проблеми вже у наступному році.

Чекаємо Ваших заявок на сайті http://itvpd.org.ua/ в розділі ПРОЕКТИ – Реєстрація на вебінар.

Войтович Ігор, д.п.н., професор кафедри інформаційно-комунікаційних технологій
та методики викладання інформатики
Рівненського державного гуманітарного університету